„Az ember arra született, hogy éljen, és nem arra, hogy felkészüljön az életre.” – Boris Pasternak
Bizony sokan mindig csak készülnek, hogy MAJD ezt, meg azt fogják csinálni, MAJD ha ez, meg az fog velük történni. Meg tervezik a sportolást, a fogyózást, kapcsolataik rendezését (pl. a szüleikkel, gyerekeikkel, rég volt barátokkal…), de az elképzeléseket nem követik tettek.
Ismersz ilyen embert?
Ha pedig tetszik ez a bejegyzés, lájkold, és oszd meg másokkal is!


Igazán meglepő, hogy a kisgyerekek megtanulnak járni, kanállal enni, beszélni. Sikert sikerre halmoznak. Ennek ellenére mégis túl sok felnőtt élete - saját bevallásuk szerint - tele van keserű kudarccal.